سرخط خبرها
خانه / اخبار روز / اعتراض شدید آبادانی‌ها به فغانی + واکنش جالب برانکو به شعار هواداران آبادانی – وب ایرونی

اعتراض شدید آبادانی‌ها به فغانی + واکنش جالب برانکو به شعار هواداران آبادانی – وب ایرونی

ایسنا: در حالی که دو تیم پرسپولیس و صنعت نفت از ساعت ۱۷ در ورزشگاه تختی آبادان به مصاف هم می‌روند، بلیت‌فروشی این دیدار از ساعت هشت صبح آغاز شد و هواداران دو تیم از ساعت ۱۳:۳۰ توانستند به داخل ورزشگاه بیایند
همچنین برخی هواداران صنعت نفت با آوردن بنرهایی به داوری فغانی در دیدار تیم‌شان برابر استقلال و همچنین سکوت برنامه ۹۰ در این مورد، اعتراض کردند.

ایسنا: در حالی که دو تیم پرسپولیس و صنعت نفت از ساعت ۱۷ در ورزشگاه تختی آبادان به مصاف هم می‌روند، بلیت‌فروشی این دیدار از ساعت هشت صبح آغاز شد و هواداران دو تیم از ساعت ۱۳:۳۰ توانستند به داخل ورزشگاه بیایند.
حدود یک ساعت مانده به شروع بازی، برانکو همراه با سایر کادر فنی برای ارزیابی چمن ورزشگاه تختی به داخل زمین آمدند که با تشویق هواداران تیم‌شان روبه‌رو شدند. این هواداران برانکو و افشین پیروانی را به شدت تشویق کردند.

همچنین دبیر هیات فوتبال آبادان از قول افشین پیروانی گفت که مدیر فنی پرسپولیس در جلسه هماهنگی دیدار صنعت نفت و پرسپولیس از مسئولان برگزاری این دیدار خواسته بود که به دلیل نداشتن هوادار در آبادان ۱۰ درصد حق پرسپولیسی‌ها را خالی بگذارند که این امر صورت گرفته است.

هواداران صنعت نفت با سر دادن شعار “حیدری دقت کن” از داور مسابقه خواستند که با دقت بیشتری این دیدار را سوت بزند.

——————-

 خبرگزاری فارس: تعداد تماشاگران حاضر در ورزشگاه تختی آبادان به قدری زیاد است که تعداد زیادی از هواداران به صورت ایستاده و از پشت فنس‌ها بازی را تماشا می‌کنند
* در یک صحنه محمد انصاری قصد دور کردن توپ را داشت اما به صورت محمد شادکام بازیکن نفت برخورد کرد که این مساله باعث شد تا مدافع تیم پرسپولیس در اقدامی جوانمردانه از بازیکن نفت آبادان عذرخواهی کند. 

 خبرگزاری فارس: تعداد تماشاگران حاضر در ورزشگاه تختی آبادان به قدری زیاد است که تعداد زیادی از هواداران به صورت ایستاده و از پشت فنس‌ها بازی را تماشا می‌کنند. 

* بعد از گل دوم تیم پرسپولیس هواداران نفت آبادان به عملکرد تیمشان معترض شدند. 

* وقتی هواداران نفت آبادان علیه برانکو سرمربی پرسپولیس شعار می‌دادند این مربی کروات برای هواداران دست زد. 

* بعد از اینکه نفت آبادان گل دوم را دریافت کرد فراز کمالوند سرمربی این تیم چند بازیکن نیمکت نشین تیمش را برای گرم کردن به گوشه‌ای از زمین فرستاد. 

* قرار بود هواداران نفت آبادان در دقیقه ۲۴ مرحوم هادی نوروزی کاپیتان فقید تیم فوتبال پرسپولیس را تشویق کنند که این اتفاق رخ نداد. 

* داود رفعتی مسئول برگزاری بازی یک معلولی که در کنار نیمکت تیم نفت آبادان حضور داشت را به گوشه‌ دیگری از زمین هدایت کرد. 

درباره ی back120

همچنین ببینید

یزدانی: همچنان با استقلال قرارداد دارم + قیمت نفت از صعود بازماند – وب ایرونی

خبرگزاری تسنیم: میعاد یزدانی در مورد شرایط فعلی سپیدرود گفت: ما منتظر هستیم تا باشگاه …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *