سرخط خبرها
خانه / علم و فناوری / تصاویر مایکروسافت بند۳ منتشر شد – وب ایرونی

تصاویر مایکروسافت بند۳ منتشر شد – وب ایرونی

فارنت: مایکروسافت ساخت دستبند هوشمند بند ۳ را زمانی متوقف کرد که هنوز دستبند‌های سلامتی مشتری زیادی در بازار نداشت، در این بین تصاویر از نمونه‌ اولیه مایکروسافت بند ۳ منتشر شده است که از بهینه‌سازی‌هایی نسبت به مایکروسافت بند ۲ در این دستبند حکایت دارد
فارنت: مایکروسافت ساخت دستبند هوشمند بند ۳ را زمانی متوقف کرد که هنوز دستبند‌های سلامتی مشتری زیادی در بازار نداشت، در این بین تصاویر از نمونه‌ اولیه مایکروسافت بند ۳ منتشر شده است که از بهینه‌سازی‌هایی نسبت به مایکروسافت بند ۲ در این دستبند حکایت دارد.
از قرار معلوم در دست‌بند مایکروسافت بند ۳ از سنسورهای Electrocardiogram استفاده شده بود و در نتیجه دست‌بند مایکروسافت بند ۳ می‌توانست با دقت بیشتری ضربان قلب کاربر را تشخیص دهد. از طرف دیگر میزان سطح استرس و همچنین فشار خون کاربر را نیز این دستبند در کنار درجه حرارت بدن وی می‌توانست تشخیص دهد.

تصاویر مایکروسافت بند 3 منتشر شد 

به این ترتیب دست‌بند مایکروسافت بند ۳ با زیر نظر گرفتن فرآیند‌های حیاتی بدن فرد میزان سلامت وی را گزارش می‌داد. اگر خاطر شما باشد مایکروسافت بند ۲ در برابر آب تا حدی مقاوم بود اما این‌گونه که پیداست مایکروسافت بند ۳ کاملاً در برابر آب مقاوم بوده است.
در کنار این موارد مایکروسافت یک شارژ جدید نیز برای مایکروسافت بند ۳ در نظر گرفته بود تا میزان شارژ این دستبند تندرستی از ۱٫۵ ساعت به ۱ ساعت کاهش پیدا کند. در مایکروسافت بند ۳ یک اسکنر برای خواندن تگ‌های RFID نیز تعبیه شده بود.

تصاویر مایکروسافت بند 3 منتشر شد 

با توجه به تصاویر و اطلاعاتی که از دستبند تندرستی مایکروسافت بند ۳ هم اکنون در اختیار داریم می‌توان گفت این دستبند اگر عمرش به دنیا بود محصول خوبی از کار در می‌آمد، اما رقابت تنگاتنگی که در دنیای فناوری وجود دارد اجازه عرضه اندام به مایکروسافت بند ۳ نداد.
در نتیجه دست‌بند مایکروسافت بند ۳ گزینه خوبی برای شناگران بود تا تعداد نفس‌ها در هر دقیقه و تپش قلب کاربر را در حین شنا کردن رصد کند. از روی تصاویری که از نمونه اولیه مایکروسافت بند ۳ به بیرون منتشر شده است می‌توان حدس زد که این دستبند نسبت به مایکروسافت بند ۲، باریک‌تر طراحی شده بود.

تصاویر مایکروسافت بند 3 منتشر شد 

درباره ی back120

همچنین ببینید

ساخت سنسور دوربین Galaxy S۹ توسط سونی – وب ایرونی

وبسایت گجت نیوز – سید حسن حسینی: دوربین گلکسی اس ۹ پلاس (Galaxy S9 Plus) …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *