سرخط خبرها
خانه / اخبار روز / ربایش ۲ نوجوان ایرانی در ترکیه ناکام ماند + تساوی اوستنده با بازی ۹۰ دقیقه‌ای رضاییان – وب ایرونی

ربایش ۲ نوجوان ایرانی در ترکیه ناکام ماند + تساوی اوستنده با بازی ۹۰ دقیقه‌ای رضاییان – وب ایرونی

خبرگزاری ایسنا: سخنگوی نیروی انتظامی از آزادی دو نوجوانی که از سوی فردی اغفال و به صورت غیرقانونی به ترکیه منتقل شده بودند با پیگیری‌های پلیس بین‌الملل ناجا خبر داد
وی اظهار کرد: پس از خروج این دو نوجوان از کشور فرد اغفال کننده با خانواده آنان تماس گرفته و اعلام کرده بود که در ازای آزادی هر کدام از آنان ۵۰ هزار دلار وجه نقد می‌خواهد.

خبرگزاری ایسنا: سخنگوی نیروی انتظامی از آزادی دو نوجوانی که از سوی فردی اغفال و به صورت غیرقانونی به ترکیه منتقل شده بودند با پیگیری‌های پلیس بین‌الملل ناجا خبر داد.
 سردار سعید منتظرالمهدی در این باره گفت: در تاریخ ۱۸ آذر ماه امسال فردی با هویت معلوم دو نوجوان ۱۵ و ۱۲ ساله را اغفال و به شکل غیرقانونی به خارج از کشور منتقل کرده بود.

منتظرالمهدی با بیان اینکه پلیس بین‌الملل اقدام به رسیدگی این موضوع از طریق مراجع بین‌المللی کرد، گفت: سرانجام در عملیات مشترک از طریق رابط پلیس ایران در آنکارا و پلیس ترکیه این دو نوجوان ربوده شده رها شده و به خانواده‌هایشان بازگردانده شدند.

——————-

خبرگزاری تسنیم: بازی پایانی هفته بیست‌وپنجم ژوپیلر لیگ بلژیک بامداد امروز (دوشنبه) میان تیم‌های وارخم و اوستنده با تساوی یک – یک به پایان رسید
در جدول رده‌بندی ۱۶ تیمی ژوپیلر لیگ بلژیک تیم اوستنده با ۲۶ امتیاز چهاردهم است.

رامین رضاییان، ملی‌پوش ایرانی اوستنده پس از چند هفته دوباره به ترکیب اصلی تیم اوستنده بازگشت و در مصاف بامداد امروز برابر وارخم ۹۰ دقیقه بازی کرد.

خبرگزاری تسنیم: بازی پایانی هفته بیست‌وپنجم ژوپیلر لیگ بلژیک بامداد امروز (دوشنبه) میان تیم‌های وارخم و اوستنده با تساوی یک – یک به پایان رسید. پتر در دقیقه ۲۵ برای تیم وارخم گلزنی کرد و آکپالا در دقیقه ۳۳ زننده گل تساوی‌بخش اوستنده بود.

درباره ی back120

همچنین ببینید

یزدانی: همچنان با استقلال قرارداد دارم + قیمت نفت از صعود بازماند – وب ایرونی

خبرگزاری تسنیم: میعاد یزدانی در مورد شرایط فعلی سپیدرود گفت: ما منتظر هستیم تا باشگاه …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *