سرخط خبرها
خانه / اجتماعی / ساخت و ساز در منطقه ۲۲ تهران تمام شد – وب ایرونی

ساخت و ساز در منطقه ۲۲ تهران تمام شد – وب ایرونی

دنیای اقتصاد نوشت: شهردار منطقه ۲۲ اعلام کرد: در حال حاضر قریب به ۱۶۷ هزار نفر در منطقه ۲۲ ساکن هستند؛ ولی میزان جمعیت‌پذیری آن به واسطه پروانه‌های صادره ساختمانی نشان از جمعیت‌پذیری منطقه در حدود ۴۴۰ هزار نفر جمعیت است و این به این معنی است که در حال حاضر با توجه به افق جمعیتی طرح‌های تفصیلی و جامع منطقه که بارگذاری‌ها برای جمعیت ۵۰۰ هزار نفر دیده شده، پروانه‌های ساختمانی دیگری جز برای تخریب و نوسازی صادر نخواهیم کرد
علی نوذرپور، شهردار منطقه ۲۲ با بیان اینکه متاسفانه در حال حاضر پشتوانه‌های درآمدی شهرداری‌ها متکی بر ساخت‌وسازهایی است که انجام می‌شود، خاطرنشان کرد: منطقه ۲۲ که زمانی پاسخگوی نیازهای درآمدی سایر مناطق شهر تهران بود و درآمدهایی که از این منطقه حاصل می‌شد؛ در سایر مناطق هزینه می‌شد اما دیگر نباید چنین انتظاراتی از منطقه ۲۲ وجود داشته باشد. آنچه واضح به نظر می‌رسد این است که باید درآمدهای سایر مناطق تهران را برای جبران سرانه‌های خدمات شهری در این منطقه استفاده کرد.

شهردار منطقه ۲۲ اظهار کرد: از مجموع بودجه‌های نقدی و غیرنقدی منطقه ۲۲ در سال ۹۶ کمتر از ۲۰ درصد آن محقق شده است. از ۱۱۴۵ میلیارد بودجه نقدی و غیرنقدی منطقه، در حدود ۱۷۲ میلیارد تومان آن محقق شده و در بودجه سال آینده از شورای شهر و مدیریت شهری تهران انتظار می‌رود که بار بیشتری از جهت درآمدی در منطقه گذاشته نشود و ما نیز تلاش خواهیم کرد که این مهم در منطقه محقق شود. نوذرپور تاکید کرد: در حال حاضر شهرداری منطقه ۲۲ بالای ۲۰ میلیارد تومان به سازمان‌های خدمات‌رسان بدهی دارد و مکررا از سوی این سازمان‌ها تهدید به قطع آب و برق می‌شود. بخشی از خشک شدن فضای سبز منطقه نیز به‌دلیل این مشکلات است.

دنیای اقتصاد نوشت: شهردار منطقه ۲۲ اعلام کرد: در حال حاضر قریب به ۱۶۷ هزار نفر در منطقه ۲۲ ساکن هستند؛ ولی میزان جمعیت‌پذیری آن به واسطه پروانه‌های صادره ساختمانی نشان از جمعیت‌پذیری منطقه در حدود ۴۴۰ هزار نفر جمعیت است و این به این معنی است که در حال حاضر با توجه به افق جمعیتی طرح‌های تفصیلی و جامع منطقه که بارگذاری‌ها برای جمعیت ۵۰۰ هزار نفر دیده شده، پروانه‌های ساختمانی دیگری جز برای تخریب و نوسازی صادر نخواهیم کرد.

درباره ی back120

همچنین ببینید

شرط عجیب دخیا برای تمدید با منچستریونایتد + خوزستان، امسال گرم‌تر از پارسال بود – وب ایرونی

ورزش سه: داوید دخیا سال ۲۰۱۵ تا مرز پیوستن به رئال هم پیش رفت ولی …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *