سرخط خبرها
خانه / اجتماعی / عباسی: با عنایتی و بی‌عنایتی باید در لیگ بمانیم + تلاش برای حمل محموله بزرگ کوکائین به انگلیس – وب ایرونی

عباسی: با عنایتی و بی‌عنایتی باید در لیگ بمانیم + تلاش برای حمل محموله بزرگ کوکائین به انگلیس – وب ایرونی

ایسنا: محمدرضا عباسی، مالک مشکی پوشان درباره استعفای رضا عنایتی بعد از شکست این تیم برابر پیکان گفت: من هنوز از استعفای او مطلع نشدم

ایسنا: محمدرضا عباسی، مالک مشکی پوشان درباره استعفای رضا عنایتی بعد از شکست این تیم برابر پیکان گفت: من هنوز از استعفای او مطلع نشدم. باید با او صحبت کنم. ما باید با چنگ و دندان در لیگ برتر بمانیم. فرقی نمی کند چه کسی در تیم باشد.

مالک مشکی پوشان تاکید کرد: باید دلایل عنایتی درباره استعفا را بپرسم. چون در جریان استعفای او نیستم سخت است که درباره آن صحبت کنم. حالت روحی من مساعد نیست که در این باره صحبت کنم. من کمی از ترکیب انتقاد کردم اما باز هم عذرخواهی کردم. البته نباید از ترکیب تیم انتقاد می کردم. بعد از آن از او عذرخواهی کردم. رضا هم گفت که می دانم چه فشاری رو شما است. یادم نمی رود که در لیگ پانزدهم گونه رضا عنایتی برای ماندن تیم شکست. من از او ممنونم.

عباسی درباره اینکه گزینه‌ای برای جایگزین کردن مدنظر دارند گفت: گزینه خاصی مدنظرمان نیست. تا همین الان رضا عنایتی بهترین عملکرد را داشته اما وضعیت ما سخت است. روی خواب ماندن بعضی از بچه‌ها تیم باخت.

او درباره اعمال جریمه مالی به خاطر نتایج ضعیف تیم گفت: باید خیلی کارها کنیم که جریمه آخرین کار است.

او درباره پذیرفتن استعفای عنایتی اظهار کرد: باید با او صحبت کنیم. ما فرصتی داریم که نباید این فرصت از دست برود. فرقی نمی کند چه کسی باشد. بچه ها خیلی زحمت کشیدند و روی دو فرصت گل خوردیم. تیم حرف موقعیتی نداشت. موقعیت‌های متعددی را از دست دادیم. باید این تیم در لیگ برتر بماند. من نسبت به ترکیب تیم هم انتقاد داشتم.

——————-

ایسنا: مقامات انگلیس اعلام کرده‌اند هفته گذشته ۱۵ چمدان حاوی کوکائین، توقیف و پنج مسافر اروپایی در فرودگاه فارنبرو در نزدیکی لندن دستگیر شده‌اند

مقامات ایالات متحده و کلمبیا معتقدند حمل این محموله تحت نظارت یک تشکیلات جنایتکار کلمبیایی که عملیات قاچاق از طریق جت‌های خصوصی را باب کرده است، صورت گرفته است.

ایسنا: مقامات انگلیس اعلام کرده‌اند هفته گذشته ۱۵ چمدان حاوی کوکائین، توقیف و پنج مسافر اروپایی در فرودگاه فارنبرو در نزدیکی لندن دستگیر شده‌اند. این جت خصوصی نیز از فرودگاه بین‌المللی ال دورادو، بزرگترین فرودگاه کلمبیا پرواز کرده است.

نیروی مرزی انگلیس با اعلام این محموله به عنوان یکی از بزرگترین محموله‌های موادمخدر در انگلیس، ارزش آن را حدود ۷۰ میلیون دلار تخمین زد.

به گزارش بیزینس اینسایدر، با افزایش رونق تولید کوکائین در کلمبیا در سال‌های اخیر برخلاف گذشته که قاچاق این موادمخدر بیشتر از طریق دریایی و به کشورهای غرب آفریقا صورت می‌گرفت، اکنون تمایل قاچاقچیان به استفاده از جت‌های خصوصی و قاچاق این مواد به کشورهای اروپایی افزایش یافته است.

درباره ی back120

همچنین ببینید

یزدانی: همچنان با استقلال قرارداد دارم + قیمت نفت از صعود بازماند – وب ایرونی

خبرگزاری تسنیم: میعاد یزدانی در مورد شرایط فعلی سپیدرود گفت: ما منتظر هستیم تا باشگاه …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *